21. CHECK FIRE (CAT NO. 2)

  • 2019
  • Ruin
  • Checkter x Captain Fire
De stylist

OVER HET TALENT

Niet voor niets werd dit toekomsttalent afgelopen augustus uitgeroepen tot winnaar van het Westfalen kampioenschap voor vijfjarige springpaarden. Checkfire is een zeer modern springpaard dat gezegend is met een excellente techniek, snelle reflexen en zeer goede rijdbaarheid. Daarmee is hij bij uitstek geschikt voor de Amerikaanse markt. Checkfire’s moeder bracht in combinatie met Dourkhan Hero Z al de vierjarige gekeurde hengst Django Z, die bij Zangersheide afgelopen seizoen tot de meest populaire jonge hengsten behoorde. Net als zijn halfbroer barst Checkfire van de potentie en is hij een droom om te rijden. Zijn vader Checkter sprong zich onder Cian O’Connor al in de kijker op 1.50m-niveau en heeft veel goeds meegegeven aan deze exceptionele zoon.

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie